Hikayemiz

Natural Nezafet Ailesi Adına;

Evet değerli dostlar
Bir kültürün sadeliğini ve bir o kadar da zenginliğini gördükten sonra geçmişin izlerini bugünün yorumuyla geleceğe taşımak arzusuyla çıktığımız bu yolda yolculuğun ne kadar uzun ve keyifli ve  İnsana dokunan sağlığa dokunan girişime ve gelişime dokunan çok boyutlu ve kültürel dokusu Anadolu’nun her tarafını kuşatmış bir güzergâha girdiğimizi fark etmemiz çok uzun sürmedi.
Bu kültürün; natürel sabun kültürünün büyüsüne kapılmamak ve o sadeliğin o sadelikte ki güzelliğin Ve hayata kattığı değerin ve sağlığımıza kattığı değerin büyüsüne kapılmamak ne mümkün.
Düşüne biliyor musunuz sadece temizlenmiyorsunuz aynı zamanda endüstriyel atıklardan petrokimya ürünlerinden ve bunların sağlığımıza ve neslimize verdikleri bütün olumsuz etkilerden de  kurtulabiliyorsunuz. Bu bilincin YANİ; KORUYUCU HEKİMLİK bilincinin içerisinde konumlanabildiği bir alan.
Sadeliğe dönüş en sadesine gereksiz hiçbir şeyin içerisinde olmadığı olanlarında hayatımızın ve sağlığımızın kalitesini arttırdığı kişisel temizliğimizde kullanabileceğimiz organik sabun kullanmak  ne kadar keyifli olurdu. NATURAL NEZAFET olarak bu keyfi yaşamanızı çok isteriz.

Unutmayın,
SAGLIK BÜYÜK BİR DEGERDİR
ONA YAPILAN KÜÇÜK BİR KATKININ GERİ DÖNÜŞÜ ÇOK BÜYÜK OLUR

Natural

Nezafet

  • +90 533 591 36 35
  • info@nezafet.com.tr
  • Toroslar / Mersin

Müşteri İlişkileri

Sitemiz 256-bit Rapid SSL Şifrelidir. Gönül Rahatlığı ile web sitemizde gezinti ve Alışveriş Yapabilirsiniz.

ödeme-iyzico-logo-800x149-800x149

Bültenimize Kayıt Ol

Natural Nezafet (Gelenekten Geleceğe) © 2019